Jamiroquai: Dynamite

Hudebník Jay Kay, který se postaral o malou revoluci megahity Space Cowboys, Cosmic Girl, Alright a mnoha dalšími, vydává po téměř čtyřech letech nové album nazvané Dynamite. Singlová prvotina nese název Feels Just Like It Should a kromě obrovských hitových ambicí si získává fanoušky i perfektním videoklipem. Na albu spolupracoval producent Mike Spencer.

Sony BMG

Billy Corgan: TheFutureEmbrace

Kdo by neznal holohlavého frontmana proslulé rockové kapely Smashing Pumkins. TheFutureEmbrace je prvním počinem tohoto zpěváka a skladatele na jeho právě nastartované sólové dráze. Album bude v letních měsících podpořeno evropsko-americkým turné, které se bohužel vyhne České republice.

Warner Music

Athlete: Tourist

Britská kapela, která má zvukově blízko ke kolegům z Coldplay nebo Keane. Hybnější debut Vehicles Animals byl před lety nominován na prestižní Mercury Prize Award. Novinka Tourist směřuje k poklidnějším písničkám, potěší příjemnou kytarovou hudbou se znatelnou melancholickou stopou a nabídne spoustu silných melodií.

Monitor EMI

The Offspring: Greatest Hits

Legendární kapela The Offspring připravila na léto jedinečnou kolekci největších hitů nazvanou prostě Greatest Hits. Album, kromě megahitů Why Don`t You Get A Job, Pretty Fly (For A White Guy). Jako bonus je na album přidána i jedna novinka, která se jmenuje Can`t Repeat.

Sony BMG

Rob Thomas: Something To Be

Rob Thomas, to je zpěvák a autor, který se proslavil v zejména za oceánem úspěšné skupině Matchbox Twenty nebo třeba spoluprací s Carlosem Santanou na eho projektu Supernatural, kde propůjčil svůj hlas největšímu hitu tohoto lba Smooth, jehož je také autorem. omentálně Rob  přichází se svým prvním sólovým počinem Something To Be, který se dostal doma v Americe ihned po vydání na 1.místo albového žebříčku Billboard Top 200. 

Warner Music