Coldplay: XY

Třetí, dlouhoočekávaná deska klasiků britského popu Coldplay nabízí dvanáct krásně smutných písniček včetně pilotního singlu Speed Of Sound, který se ihned stal jednou z nejhranějších písní v českém rozhlasovém éteru.

Monitor EMI

Kraftwerk: Minimum Maximum (Live)

Ohlédnutí za loňskou úspěšnou šňůrou. Elektroniční průkopníci Kraftwerk fungují už pětatřicet let, natočili celou řadu nezapomenutelných skladeb a většinu z nich najdete v živé verzi na 2CD Minimum Maximum. Album lze pořídit v anglické nebo německé verzi...

Monitor EMI

Shakira: Fijación Oral

Zpěvačka latinskoamerického původu Shakira, kteráže mimo jiné i držitelkou dvou ocenění Grammy připravila nové album. Novinka nese název Fijación Oral a je nazpívaná ve španělštině. Pro fanoušky je tu ovšm skvělá zpráva, protože zpěvačka koncem roku vydá další, tentokrát anglicky zpívané album Oral Fixation 2.

Sony BMG

Geri Halliwell: Passion

Stala se komerčně nejúspěšnější bývalou členkou Spice Girls. Slavnou skupinu jako první opustila a jako jediná se sólově dokázala výrazně prosadit. Na třetím albu se nijak nezpronevěřuje úspěšnému modelu z předchozích desek. Singly Ride It a zejména Desire mají ambice stát se rozhlasovým hitem...

Monitor EMI

Common: Be

Rapper a hip hoper Common dokazuje, že je mistr míchání všemožných stylů i na svém posledním v pořadí šestém albu nazvaném jednoduše Be. To ostatně ukázal i fakt, že se krátce po vydání podařilo dosáhnout na druhé místo v americké albové hitparádě. Dodejme ještě, že album obsahuje 11 nových skladeb.

Warner Music