Pozornosti asi pěti stovek diváků se těšil program fenomenálního hráče na klávesy a legendy československého rock'n'rollu spolu s cellistou Luptákem v experimentálním hudebním projektu plném vynikajících individuálních instrumentálních výkonů.

Na Střeleckém ostrově včera úřadovaly především rómské formace Bengas a maďarští Romanodrom, z nichž ta první zaznamenala velmi příznivý divácký ohlas. Na Císařské louce se zase tančilo v rytmu ska. Sobotní poledne poznamenala v Praze nepřízeň počasí a nízký zájem diváků o připravené akce. Přesto bylo zajímavé vidět v akci moravskou skupinu Benedikta, která mísí folklórní prvky s rockem nebo česko-americkou formaci Super Cool.

Hrdinou v pravém smyslu slova byl jejich invalidní baskytarista, který svůj nástroj ovládal nohama a přitom vleže zpíval. Žluté lázně patřily jazzu a blues, rock a funk se hrál na Císařské louce. Pořadatelé pevně věřili, že se během sobotního odpoledne počasí umoudří a Pražané na své ostrovy dorazí. Do 21. hodiny je nachystán program také na Dětském ostrově.