Petr Bende (27 let)

1. Phil Collins u nás v Praze. Líbila se mi skvělá instrumentace i samotné skladby. Měl jsem úžasný hudební zážitek. Měl jsem také možnost vidět Robbieho Williamse. Byl jsem z něho doslova v šoku. Nečekal jsem takovou show, vynikající kapelu a muzikanty. Rád bych viděl Pink Floyd.

2. Je třeba dávat šanci mladým lidem, kteří takovou možnost dosud neměli. A záleží také, jestli to bude pro diváky ještě zajímavé. Ale proč ne?

Tip Práva: 59%

Vlastimil Horváth (27 let)

1. Takových koncertů jsem zažil samozřejmě mnoho, ale jeden z těch posledních, který mi utkvěl v paměti, byl například koncert slovenské skupiny Team. Byla tam pro mě úžasná atmosféra, nezapomenutelný zážitek a krásně čistý zvuk. Na kapelu z téhle části Evropy naprosto nevídaný jev.

2. Myslím si, že je skvělé dávat nadějným a zároveň mladým lidem šanci. Podle mě by to tak mělo zůstat, ale je tu otázka, zda by to přijali lidé.

Tip Práva: 82,5%

Michal Hudček (26 let)

1. Byl to koncert britské formace Queen. Často jsem o nich hovořil, tak je jasné, že když jsem se dozvěděl o jejich vystoupení v Praze, neváhal jsem a šel se podívat. Dostala mě jejich hudba, podání skladeb a show. Byla to pro mě určitá vzpomínka na moje krásné dětství. Jejich hudba pro mě znamená hodně.

2. Myslím si že ano. Každý, kdo má v sobě nějaký talent, by do toho měl jít. Všichni si zaslouží šanci, jakou jsem dostal já.

Tip Práva: 50%

Gabriela Al Dhábba (20 let)

1. Na veliké koncerty jsem zatím moc nechodila, takže plně věřím, že mě famózní zážitek z koncertu teprve čeká.

2. Myslím, že další díl soutěže Česko hledá SuperStar by se určitě uskutečnit měl, protože si myslím, že by se měla naše hudební scéna rozšiřovat. Je také dobré dát šanci jiným, aby si splnili svůj sen. Myslím si ale, že zájem publika pro příští rok by mohl být nízký a soutěž by ztratila na atraktivitě. Mělo by to proběhnout po delší pauze.

Tip Práva: 86,3%