O svižný rock´n rollový úvod celé show se postarala mladičká Tina Turner a její divoce tančíčí doprovodná kapela Ikettes. Později ale zpěvačka předvede i bluesovější polohu svého hlasu, který doprovází Ike Turner vypjatými výkřiky své kytary. Stejně skvělý je i Carlos Santana, který sóluje a improvizuje ostošest a vůbec není důležité, jakou skladbu zrovna hraje.

Ironií osudu je fakt, že tyto živoucí legendy vůbec nebyly hlavními hvězdami festivalu. Tato role tehdy připadla energickému Wilsonu Pickettovi, zpěvákovi, kterého většina lidí zná jen z laciných kompilací typu "zlatá šedesátá léta", kde se pravidelně objevuje jeho chytlavý hit Land of 1000 dances.

Pickett byl naživo skvělý soulový zpěvák, přesto je z dnešního pohledu úsměvné, že na plakátech lákajících na festival bylo jeho jméno desetkrát větší než Santanovo - legendární kytarista byl uveden až na pátém místě.

Na festivalu vystoupili také gospeloví Staple singers či Voices of East Harlem a spousta dalších, jejichž jména už odvál čas. Celkem zábavné jsou i komentáře, které ke koncertům dotočili jejich účastníci. Někteří umělci se v nich dobře baví nad svými vlastními výkony. Každopádně jde o DVD, které vám vydrží na dlouho, i luxusní dvacetistránkový booklet a bonusové CD naznačují, že nejde o žádnou levnou rychlokvašku. Pro všechny rockery, bluesmany a nenapravitelné nostalgiky je Soul to soul povinností.