1. Na jaký druh zpívání se v soutěži nejvíc těšíte nebo jste se těšili?

2. Čím bojujete proti únavě, která se po pěti týdnech ve finále jistě dostavila?

Klára Zaňková

16 let, Lično

1. Nejvíc mě oslovila 70. léta, to jsem si opravdu užila. Na co se těším? To opravdu nevím, žánry neznáme předem. Loni mě nejvíc oslovily rockové balady.

2. Jak kdy. Nejlepší je sklenička minerálky s citrónem, pustit si Coldplay, lehnout si do postele a na nic nemyslet. To je pro mě nejlepší relaxace.

Tip Práva: 70%

Vlastimil Horváth

27 let, Benešov

1. Zatím mě nejvíc oslovila sedmdesátá léta. Postupně bych se rád dopracoval k rockovým baladám, tam si myslím, že je přesně má parketa.

2. Snažím se na hotelu, kde bydlíme, co nejvíce relaxovat. Zároveň trochu cvičím a hlavně si udržuju prázdnou hlavu. To je velice důležité.

Tip Práva: 80%

Michael Foret

19 let, Prostějov

1. Popravdě řečeno nejvíc se těším na rockové balady. Tedy jestli vůbec budou a jestli do té doby vydržím. Velice zajímavý bude swing. To mě láká.

2. Vždy v pondělí, když máme volno, jedu domů za rodiči. Je tam tak krásně, že mi to vždycky dodá energie na celý týden. Jinak mi pomáhá dobrá hudba.

Tip Práva: 60%

Michal Hudček

25 let, Praha

1. Největší radost jsem měl, když jsme zpívali písničky v kole nazvaném "Můj idol". Samozřejmě jsem si vybral Queen, to je naprosto skvělá hudba.

2. Snažím se především sportovat. Hrajeme tenis nebo squash, chodím do posilovny. Jinak poslouchám hudbu, která mě strašně uklidňuje.

Tip Práva: 70%

Petr Bende

27 let, Rosice u Brna

1. Nejvíc se těším, až budeme zpívat se živou kapelou. Bude mi to připomínat koncerty, které mám rád. Big band, swing, to bude příjemná změna.

2. S únavou se pokouším bojovat setkáváním se s pozitivními lidmi. Samozřejmě je potřeba si také tu a tam trochu víc přispat, to nabíjí.

Tip Práva: 50%

Ali Amiri

24 let, Plzeň

1. Všechno to jsou žánry hudby, které moc neznám a nikdy jsem je nezpíval. Pro mě je to úžasný zážitek a pokaždé se těším na neděli, až budu na pódiu.

2. Nemůžu lhát a říkat, že nejsem unavený. Jsem ale optimista, který si víc všímá pozitivních věcí, což mi dodává sílu. Vychutnávám každý okamžik.

Tip Práva: 80%

Gabriela Al Dhábba

19 let, Praha

1. V tuhle chvíli na neděli, protože si poprvé zazpívám za živého doprovodu kapely. Bude to příjemné pro nás a jistě i pro diváky. Už se nemůžu dočkat.

2. Teď momentálně pravidelným přísunem kofeinu, stala jsem se závislou na kávě. Kdykoli máme volno, snažím se být s lidmi, které mám ráda.

Tip Práva: 90%