Zároveň představili bonusy, jimiž je obohacena verze na na DVD. Ty obsahují kromě tradičních doplňků, jako jsou "film o filmu", videoklip k titulní písni Hello America, obsáhlou fotogalerii, upoutávky k filmu i ukázky ze soundtracku. Nechybí ani kapitola Jak jsme to dělali, kde milovníci filmu najdou nepoužité záběry s osobním komentářem Jana Hřebejka.

Nejde však o historky z natáčení, ale spíše přednášky o tom, jak se jednotlivé scény realizovaly, na jaké problémy filmaři narazili, co pomáhalo a s čím se museli vyrovnávat. "Byla to příležitost, jak si atmosféru natáčení znovu připomenout," řekl k tomu režisér.

Film Horem pádem měl premiéru loni v září a od té doby ho vidělo 600 tisíc diváků. Byl druhým nejnavštěvovanějším filmem loňského roku, v posledním týdnu ho  předstihli Snowboarďáci.

Zahraniční distribuce začala v USA, kde se v současné době promítá v 16 kopiích v kinech a další zahraniční uvedení se plánují. Trojan počítá například s tím, že ho bude prodávat na květnovém filmovém trhu, který se koná při Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes.