Vylíhlo se z něho hned několik celosvětových hitů. Písničky This Love, She Will Be Loved či Harder To Breathe spojují kvalitní pop s ovanem rocku i funky, navíc v podání vynikajících muzikantů.

Pop je v jejich rukou povýšen do sfér umění, což dokumentuje i aktuální nahrávka nazvaná 1. 22. 03 Acoustic. Šest skladeb bylo pořízeno v klubu The Hit Factory v New Yorku, bonusová Highway To Hell, coververze hitu australských AC/DC, vznikla v německém Hamburku.

Nutno předeslat, že právě bonus si mohla kapela odpustit. Nepovedl se, především zpěvák Adam Levine se nepochlapil a skřehotá jako ti slabší ze SuperStar.

V jiné předělávce, If I Fell od The Beatles, ale už takový problém nemá. Znatelně je mu bližší. Korunuje tak výběr původních skladeb, které v akustické úpravě s prakticky nezměněnými aranžemi ve srovnání s originálními nahrávkami mají výraznou intimitu a emocionalitu. Dokonce jsou takto přirozenější.

Právě z toho důvodu je třeba litovat, že Maroon 5 nenahráli v akustické verzi více skladeb, klidně celé album. Přidali-li by pár novinek, které od roku 2003 pravděpodobně v sejfu mají, jistě by jejich počin sahal po absolutoriu.

Takhle je to pouze předěl, zpestření úspěšných prázdnin.

Maroon 5: 1. 22. 03 Acoustic

Sony BMG, 29:28

Maroon 5 získali Grammy pro objev roku.