Osmnáctiletá Aneta Langerová se stala hvězdou prakticky přes noc díky soutěži Česko hledá SuperStar, jejíž první ročník vyhrála. Tato soutěž však nebyla první, které se zúčastnila, již před tím to se značným úspěchem zkoušela v Do-Re-Mi a v Rozjezdech pro hvězdy.

Se zpíváním začala v souboru Bardáček. Ve čtrnácti začala hrát s rockovou kapelou SPB, která se v minulém roce začala prosazovat na velkých festivalech. Vítězství v soutěži SuperStar jí umožnilo vydat debutové CD Spousta andělů.

Nedávno absolvovala úspěšné turné s kapelami Tři sestry a Divokej Bill. V současnosti vystupuje po klubech na svém prvním samostatném turné s vlastní kapelou.

Vyhrála diváckou anketu Český slavík v kategorii objev roku. Žije v Říčanech u Prahy, má sestru a bratra. Studuje Obchodní akademii v Praze, učí se anglicky a německy. Až do loňského roku hrála aktivně tenis, kromě toho se věnuje basketbalu a lyžování.

DALŠÍ NOMINOVANÉ ZPĚVAČKY
Anna K 
Lucie Bílá
PŘEHLED VŠECH NOMINACÍ

Ještě před oficiálním debutem se na trhu objevila deska Než se stala superhvězdou (live), která vyšla bez vědomí interpretky a musela být stažena. Zachycovala koncertní nahrávky, které pořídila s dětským souborem Bardáček.

Diskografie:

Spousta andělů (2004)