Časem se možná ukáže, že skupina Destiny's Child vznikla proto, aby přinesla světu zpěvačku Beyoncé. Ona vévodí svým elektrizujícím hlasem většině skladeb, jí patří nejvíc partů na albu a v neposlední řadě si na sólové cestě vede nejlépe.

Zatímco Rowlandová slušně bodovala počinem Simple Deep s hitem Dilemma a Williamsová posluchačům rvala srdce v gospelových písních alba Heart To Yours, Knowlesová prodala skoro pět miliónů kopií předloňského alba Dangerously In Love, zahrála si ve třetím dílu filmu Austin Powers a získala pět ocenění Grammy. Že je její album přeceňované, je vedlejší. Počítají se úspěchy.

Dvě písně a šeď

Společná kolekce Destiny Fulfilled dobře začíná. Úvodní Lose My Breath je klasický hitparádový hit, slušně vyprodukovaný a evokující bezstarostnou náladu kdesi na ostrůvku klidu v šíleně rychlém světě. Následující Soldier je vrcholným momentem desky. Pestrá skladba o lásce bandity a jeho dívky se vstupy rapového dua T.I. a Lil Wayneho má dynamiku, gradaci, a přestože je dobře vstřebatelná, není vlezlá.

Tím však výčet kladů končí. Po prvních dvou písních jako když utne, přichází šeď. Nedostavuje se nápad, hudba se bezcílně plouží a jediným potěšením je, že vokály tří hlavních protagonistek jsou opravdovou pastvou pro uši.

Skoro to vypadá, jako by si vydáním desky splnilo trio Destiny's Child povinnost vůči gramofirmě a teď se radostně stahuje každá z dam do svého ústraní, aby následující sólové desky stály opravdu za to.

Destiny's Child: Destiny Fulfilled
Sony Music/BMG, 52:00