Mandrage: Po půlnoci

Nová alba

FOTO: Universal Music

Skupina Mandrage se na své nové desce vrátila k rockovějšímu zvuku. Nahrávka nabízí oproti předešlému počinu více kytarových ploch, které nicméně nezůstaly ušetřeny vstupu elektronických zvuků. Kolekce přináší hned několik skladeb s hitovými ambicemi.

Black Label Society: Grimmest Hits

Nová alba

FOTO: Mascot Records

V čele americké skupiny Black Label Society stojí Zakk Wylde, fenomenální kytarista a autor, vynikající zpěvák. Novinka jeho formace nabízí přitažlivé nekompromisní skladby postavené na mixu rocku a metalu.

Fall Out Boy: Mania

Nová alba

FOTO: Island

Sedmé album americké rockové kapely Fall Out Boy ve svém zvuku pokračuje v tom, čím se prezentovala na minulých počinech. Jde o mix popu a rocku s tím, že probleskují i elektronické zvuky. Deska měla původně vyjít loni v září, ale kapela měla před koncem nahrávání pocit, že ještě není dostatečně dobrá, a vydání posunula.


Magnum: Lost on the Road to Eternity

Nová alba

FOTO: SPV

Britská kapela Magnum je na scéně již od roku 1972 a novinka je její dvacátý studiový počin. I na ní ctí klasický rock, který je výtečně zahraný. Na desce je jedenáct skladeb, bonus pak nabízí ještě několik koncertních písniček.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: