"Na začátku dělá člověk všechno pro to, aby se stal hvězdou, a zbytek kariéry pak stráví tím, jak jako hvězda přežít," stěžuje si třicetiletý zpěvák a bavič, který se vedle úspěchů na hudebním poli soustavně stará i o zásobování bulvárních médií historkami o své osobě.

Stejně jako milióny fanoušků a prodaných desek patří k životu superhvězdy i pochyby, úzkosti a nedůvěra, uvádí Williams v publikaci, na níž pracoval spolu s hudebním novinářem Chrisem Heathem údajně dva roky. Její vydání je perfektně načasováno tak, aby využilo úspěchu nejnovějšího Williamsova hitu Radio. V Německu současně vychází i album největších zpěvákových hitů.

Příběhů i drbů je v knize spousta, ale jak říká Heath, "není lehké Robovo vyprávění převést do písemné podoby, protože se stejně jako na jevišti neustále pohybuje mezi vážností a sarkasmem". Potvrzuje to i sám Williams, který o knize řekl: "Je v ní pravda...někde."

Zpěvák, který si na jedné straně stěžuje na neustálé obležení lovci senzací, na druhé straně je však pro ně sám leckdy inscenuje, tvrdí: "Spoustu věcí si vymýšlím, rád přeháním. Ale jsem rád, že zůstávám často nepochopen. Chci, aby tisk nevěděl, komu nebo čemu má či nemá věřit."