Bratři píšou scénář a ponechají si i režii seriálu, který nabídne Annapurna TV. Ačkoliv prorazili v Hollywoodu, kvalitní televizní tvorba je přitahuje stále víc, podobně jako další americké filmové herce a režiséry.

V roce 2011 Coeni vyvíjeli komedii HarveKarbo pro televizi Fox, ale společný projekt s Philem Johnstonem se zaseknul a nikdy nebyl vysílán. Poté přišel oceňovaný seriál inspirovaný jejich filmem Fargo, kde měla bratrská dvojice funkci výkonných producentů, žádný díl ale nerežírovala.

Annapurna TV uvažuje o „hybridním uvedení seriálu“, tedy filmovém i televizním. S autorskou dvojicí na příběhu producentsky pracují Megan Ellisonová a Sue Naegleová.

Skautík mafiánem

Kromě toho loni bratři začali pracovat na Dark Webu, příběhu o internetovém obchodu se zbraněmi, drogami a vraždami, jenž je inspirován skutečným osudem bizarního zločince od klávesnice Rosse Ulbrichta.

Ulbricht pocházel z dobře zajištěné americké střední třídy, chodil do skauta, dostal se na univerzitu a vystudoval fyziku. Byl spíše intelektuál než mafián, ale založil anonymní internetový trh Silk Road, který se rozvinul v největší rejdiště zločinu v USA. Ulbricht tam používal přezdívku Dread Pirate Roberts.

Americké úřady odhalily, kdo je Dread Pirate Roberts, v roce 2013 a FBI ho pak zatkla ve vyloženě filmové scénce. Ulbricht si zřejmě myslel, že je krytý a na internetu ho nikdo nemůže odhalit, jenže agenti ho převezli. Dva předstírali, že jsou hádající se milenci a zaujali jeho pozornost, zatímco třetí mu prostě sebral počítač a rychle si nakopíroval všechna data na USB paměť.