Dobrou zprávou je, že se režie ujal schopný Seth Gordon, který točil mimo jiné uznávané sitkomy jako Kancl a Parks and Recreation nebo špičkovou filmovou komedii Šéfové na zabití.

Naivní dialogy a zápletky z původního seriálu, které byly zábavné spíš nechtěně, Gordon ještě víc přehnal a tentokrát už jde o komedii úmyslnou. Nebudou ale chybět ani oblíbené zpomalené záběry běhání v červených plavkách.

Nový tým Pobřežní hlídky

Nový tým Pobřežní hlídky

FOTO: Paramount Pictures

The Rock obklopen krasavicemi

The Rock obklopen krasavicemi

FOTO: Paramount Pictures

Dwayne „The Rock“ Johnson převzal Hasselhofovu postavu plavčíka Mitche Buchannona z Los Angeles, který neustále něco zodpovědně řešil. Vedoucí plavčíků mu nyní oznámí, že město chce zmenšit rozpočet pobřežní hlídky, a proto je třeba vylepšit PR organizace. K tomu poslouží získání známého sportovce Matta Brodyho (Zac Efron), jednoduchého trouby, který má rád holky a večírky a ničemu nerozumí. Ambiciózní Mitch Buchannon se však chce plést policii do práce a vyšetřit s Brodym záhadu mrtvého těla na pláži.

V dalších rolích se objeví Alex Daddariová, Kelly Rohrbachová, Jon Bass a Ilfenesh Haderaová. David Hasselhof a Pamela Andersonová se prý ve filmu také krátce připomenou. Do kin má jít Pobřežní hlídka v květnu 2017.