Jde o kanadský Cirque Alfonse, který vystoupí v známém secesním šapitó Magic Mirror.

„Belgický dřevěný Spiegeltent, ve kterém letos hrálo Limbo, měl u návštěvníků obrovský úspěch, a tak jsme se rozhodli, že bychom ho i příští rok rádi přivezli a s ním i další výjimečné představení, které bylo pro tento specifický prostor připraveno. Jsme rádi, že se nám to podařilo, a věříme, že si diváci opět vychutnají jeho nenapodobitelnou starosvětskou cirkusovou atmosféru,“ říká ředitel a dramaturg festivalu Jiří Turek.

Cirque Alfonse nabízí netradiční aktobacii.

Cirque Alfonse nabízí netradiční akrobacii.

FOTO: archiv Letní Letná

Kanadský Cirque Alfonse přiveze na Letní Letnou novou show, která boří zažitá pravidla. Představení Barbu je nabité originální akrobacií, odvážnými výstupy, říznou muzikou a perfektně upravenými plnovousy pánských protagonistů.

Jedinečnou atmosféru představení podtrhuje také tradiční hudba z oblasti Québeku upravená do elektronické verze v podání živé kapely. Barbu pozve diváky na dobrodružnou výpravu ke kořenům cirkusu do Montrealu na přelomu 19. a 20. století.

Vstupenky na Barbu je možné již nyní zakoupit za zvýhodněné ceny od 650 Kč. Držitelé Circus Fans Card mají při nákupu jednorázovou slevu v hodnotě 100 Kč. Vstupenky lze zakoupit i bez přesného určení termínu představení, držitel lístku si bude moci konkrétní datum zvolit na webové stránce festivalu po oznámení hlavního programu v březnu příštího roku.