Polákovou čeká 20 štací a v Praze vystoupí hned dvakrát, 1. a 2. listopadu v Lucerna music baru. Vtipná a hlasem obdařená zpěvačka se proslavila na internetu díky klipům Kráva a Nafrněná. Poté následoval eponymní albový debut, který teď vychází také na LP.

Singl Nafrněná už má na síti téměř osmnáct a půl miliónu zhlédnutí, což je v Česku skutečný unikát. Další klip Generace se čtvrt roku po svém premiérovém uvedení nyní dočká dalších verzí v podání střihačů různých generací. Jako první představí svou verzi dvacátnice Magdalena Kochová. Během podzimu se pak dočkáme dalších čtyř hraných verzí a k tomu jedné animované.

Barbora Poláková vystoupila v roce 2013 se skupinou Lucie na Staroměstském náměstí.

Barbora Poláková (v roce 2013 se skupinou Lucie na pražském Staroměstském náměstí)

FOTO: Petr Hloušek, Právo

„Na svou první tour se moc těším. Důležitý je pro mě, že mám kolem sebe lidi, který mám ráda, obdivuju každýho pro jeho talent a těším se na ně. Máme za sebou asi 25 koncertů přes léto a před sebou dalších 20 do prosince, tak budu móc ráda, když to se mnou na Vánoce nesekne,” řekla Poláková.

„Užiješ si večer plný energie, radosti, neradosti i rafinované nafrněnosti. A hlavně! Dozvíš se, že nikdo tady není víc než ty... A možná dojde i na nějaký to překvápko,” dodala.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: