„Zažívám se svou kapelou, smyčcovým triem a nejbližším týmem lidí krásné období, které je spojeno s albem Na Radosti. Putujeme od města k městu, vyprávíme příběhy inspirované zapadlou osadou Na Radosti a zažíváme nezapomenutelné chvíle. Rádi bychom tento pro nás výjimečný čas oslavili s fanoušky třemi speciálními koncerty, kdy se k mé kapele a smyčcovému triu přidají další hudebníci – takový malý orchestr. Věřím, že se večery ponesou na vlně radosti a že budeme mít dlouho na co vzpomínat,“ říká Langerová.

Doprovodí ji její stálá kapela a smyčcové trio se rozroste o dechové nástroje. Na přípravě koncertů spolupracuje zpěvačka opět s Jakubem Zitkem, spoluautorem aranží k úspěšnému akustickému turné Pár míst a producentem alba Na Radosti.

„Píseň Hvězda vznikala v době, kdy jsme s Jakubem skládali album Na Radosti. Na poslední chvíli jsme se rozhodli, že na albu nebude. Cítili jsme, že její čas teprve přijde. Je takovou pomyslnou tečkou za obdobím, které s kapelou prožíváme. Když si člověk něco opravdu moc přeje, většinou se to splní. Důležité je neztratit naději a o tom se právě zpívá v písni, která je inspirována příběhem Sv. Vavřince. Legenda vypráví, že majetek, který chránil, raději rozdal chudým, než aby jej odevzdal císaři. Po jeho popravě padaly z nebe několik dní třpytivé slzy. Roji Perseid se od té doby říká slzy Sv. Vavřince, padají v srpnu každý rok a my si tak můžeme něco přát,“ vysvětluje Aneta.

Na české podzimní turné k albu Na Radosti vyrazí Langerová 30. listopadu koncertem v Rychnově nad Kněžnou. Následně se představí 1. prosince v Zábřehu, o den později v Olomouci, 4. prosince v Hradci Králové, 5. ve Dvoře Králové, 6. v Jičíně a den poté v Jihlavě. Předtím absolvuje několik koncertů na Slovensku.