Oba sledovalo něco málo přes 800 000 diváků. Zejména propad akčního seriálu je značný. Nova sice věděla, že ani jeho první série nebyla tak úspěšná jako v Americe, a tak pokračování už nepropagovala na plakátech v metru. Nepočítala však, že bude těžce zápolit i s detektivkami na Primě. Páté pokračování sice shlédlo více lidí než komisaře Big Bena na Primě, dívalo se 806 000 lidí, ovšem třítisícový rozdíl je v řádu statistické chyby.

Napříště - od 17. října - se bude 24 hodin vysílat v neděli pozdě večer od 22:30 po TELE TELE. Nova to vysvětluje tím, že v dalších pokračováních jsou záběry, kvůli nimž není možné seriál vysílat před desátou večer.

Pohádka místo agenta Bauera

Agenta Jacka Bauera nahradí desetidílný pohádkový seriál Z pekla štěstí, jenž režisér Zdeněk Troška natočil na motivy pohádky Jana Drdy, kterou již zpracoval ve filmu. Volba pořadu jasně ukazuje, že Nova nemíní jít v pondělí do přímého utkání se seriálem ČT 1, a snaží se nabídnout něco divákům, na něž není Náměstíčko cílené.

Grafy sledovanosti
Pondělí 4. října Náměstíčko, 24 hodin
Neděle 3. října Pojišťovna štěstí

Nova neudržela nasazené tempo

Nova na podzim nastoupila s řadou nových pořadů s cílem potvrdit svou pozici nejsledovanější tuzemské televize, přičemž se snažila, aby diváci zůstali u jejích pořadů po celý večer.

Inovace vypadala mocně, nejenže okoukaného Milionáře s úspěchem nahradila nová soutěž 1 proti 100. Přišla také se dvěma původními seriály - Pojišťovnou štěstíRedakcí - i s reality show Milionový pár.

Nádech to byl mohutný, ovšem záhy se ukázalo, že zaujmout diváky novým pořadem je něco jiného, než si u něj diváky udržet. Zatímco Pojišťovna štěstí se stala jednoznačně nejsledovanějším pořadem týdne, dívají se na ní pravidelně 3 milióny diváků a zájem roste, Redakce zaujala jen 1,3 milióny lidí, což je méně než kolik se dívá na Rodinná pouta na Primě. Největší propad pak zaznamenal Miliónový pár, jehož sledovanost poklesle z 1,6 miliónu na 1,1 miliónu.