Tipy Ivety Bartošové

Čtu: Začínám se učit jógu, takže literaturu k ní, a také čtu noty. Na nic jiného nemám čas.

Poslouchám: Koupila jsem si poslední desku George Michaela a musím říct, že jsem byla trošičku zklamaná. Jinak poslouchám Dido, Annie Lennox a Miss Saigon.

Viděla jsem: Pána prstenů a Harryho Pottera. Byla jsem na nich se synem. Na kino nemám moc času, a tak si filmy, které bych ráda viděla, půjčuji se zpožděním ve videopůjčovnách.

Internet: Brouzdám na něm neustále, a hlavně mailuju.

David Hatcher Childress: Neuvěřitelné technologie starověku

Dávný předkeltský komplex Stonehange je megalitický počítač fází Slunce a Měsíce, elektrická baterie je stará 2000 let, elektrifikovaná byla i slavná biblická Archa úmluvy, pyramidy nebyly především hrobky faraónů, ale elektrárny, první kosmonaut byl na Měsíci již 2309 let př.n.l., Tibeťané znali levitaci a chodili ve vzduchu už ve druhém století před Kristem, atomová válka už jednou na světě byla.

Čtěte bibli, tam to všechno je! říká nám spolu s Voskovcem a Werichem Childress, ale to, o co se opírá Childress (a spousta jím citovaných vědců), číst v bibli nemůžeme, protože o tom píše apokryfní kniha Kniha Enochova, která byla nalezena teprve v 18. století a do bible zařazena není. Tak si přečtěte alespoň Childresse. Je uhrančivý.

Vydal Ivo Železný, přeložili Martina Matoušková a Jaroslav Mareš, 328 stran