Popularita Milionáře stále klesá. Doby, kdy se na něj dívaly přes dva milióny diváků, už dávno patří minulosti, letos to však dlouho bývalo přes půl druhého miliónu a miliónovou hranici o sto dvě stě, tři sta tisíc dokázal překonat bez větších problémů i o prázdninách.

V pondělí přilákala k obrazovkám více diváků krimi Primy Julie Lescautová než pořad Novy Na mušce. Rozdíl však už nebyl tak výrazný, Primu upřednostnilo 1,124 miliónu lidí, zatímco program Novy zhlédlo 1,096 miliónu. Julie Lescautová však byla nejsledovanějším pořadem večera.

Po oba dny zaostala Česká televize. Zejména pondělní repríza pohádkového seriálu O ztracené lásce neláká, sleduje ji něco přes půl miliónu lidí. Na úterní western Jack Bull se dívalo 714 000.

Stálici nepředstavují jen Rodinná pouta, na než se i o prázdninách dívá přes milión lidí, zatímco v červnu to bylo kolem 1,2 miliónu, ale také další pořady. Největší zájem v úterý vzbudil publicistický pořad Novy Na vlastní oči (1,53 miliónu). Na Cestománii na ČT 1 se dívalo 831 000 diváků. Nově se však daří udržet si diváky v průběhu celého večera. V pondělí se třeba na Záhadu vyvoleného dívaly jen o čtyři tisícovky diváků méně než na pořad Na mušce.