Till Lindemann: Skills In Pills

 

Lindemann

Lindemann

FOTO: Warner

První sólové album zpěváka německé skupiny Rammstein Tilla Lindemanna, kterému v projektu Lindemann sekunduje švédský multiinstrumentalista a producent Peter Tägtgren. Kolekce se zvukem přibližuje industriálnímu rocku, texty jsou drsné, ale vše je prezentováno s citelným nadhledem.

 

Bill Wyman: Back To Basics

 

Bill Wyman

Bill Wyman

FOTO: Koch

Bývalý baskytarista britských Rolling Stones vydává sólové album. Jde o jeho první desku po třiatřiceti letech, takže není divu, že na ní s chutí představuje své hudební lásky - rock, blues a jazz. Styly, žánry a vlivy na nahrávce velmi přirozeně splynuly ve vlastní hudební řeč.

 

Giorgio Moroder: Déjá-Vu

 

Moroder

Moroder

FOTO: RCA

Po třiceti letech je na světě nové studiové album slavného italského skladatele Morodera. Do popových a diskotékových skladeb si pozval zajímavé hosty. Jsou mezi nimi například Kylie Minogue, Britney Spears, Sia, Charli XCX a další.

 

Young Guns: Ones And Zeros

 

Young Gods

Young Gods

Druhé album britské rockové alternativní pětice, která na něm prezentuje hybnou a svěží hudbu. Je to kolekce typické klubové kapely, která se nebojí v aranžích hledat a prezentovat své vlastní vize.

 

Neal Schon: Vortex

 

Neal Schon

Neal Schon

FOTO: Mystic Production

Americký zpěvák a kytarista Neal Schon je především frontmanem skupiny Journey. Vortex je jeho nové dvojalbum, na kterém popustil uzdu své hudební fantazie a ve skladbách shrnul vše, co jej v jeho dosavadní kariéře inspirovalo.