„Souznění je o nekonečném koloběhu vztahů a zároveň o tom, jak si někdy lidi dělají naschvály i přes vzájemnou lásku. Chtěli jsme zachytit letní pohodu a euforii v kontrastu se vztahovou houpačkou,“ vysvětluje zpěvák a kytarista Mirai. Jako producenta singlu si kapela vybrala Jana Balcárka (jinak člena kapely Light and Love), který stojí také za prvním hitem Dítě robotí.

Atmosféru obsahu písně zachycuje videoklip, který se natáčel v průběhu května na jižní Moravě a režie se ujal Adam Ligocki, jenž s kapelou Mirai spolupracoval také na jejím prvním klipu. Mimo jiné má za sebou realizaci posledního videoklipu kapely Kryštof – Srdcebeat.

„Celý klip se odehrává ve stylu roadmovie. Společná cesta jako symbol našich partnerských vztahů. Parta si užívá letní bezstarostnou jízdu, až do momentu první hádky,“ popisuje režisér.

Tříčlenná kapela ve složení Mirai Navrátil, Michal Stulík a Šimon Bílý aktuálně pracuje na dalších skladbách pro své debutové album, které by mělo vyjít začátkem příštího roku.

Videoklip ke zhlédnutí zde.