Už nyní, ačkoli není natočen ani jeden z filmů, koupili Němci titul Precious Cargo s Brucem Willisem. Německý distributor Splendid Films má zájem i o dalšího ostříleného matadora thrillerů Liama Neesona, který chystá titul A Willing Patriot.

Nejzábavnější je ale informace, že Bruce Willis skutečně chystá film s Woodym Allenem. Podle mezinárodní databáze IMDB Allen napsal scénář, ale zatím nemá oficiální název. Do snímku, který je označen jako komedie (nikoliv akční), obsadí kromě Willise mladé krásky Blake Livelyovou, Kristen Stewartovou a také Jesse Eisenberga. Točit se má hlavně v New Yorku.

Blake Livelyová

Blake Livelyová

FOTO: Profimedia.cz

“Byli jsme letos hodně agresivní, uzavřeli jsme většinu smluv dříve, než trh vůbec začal, nastoupili jsme brzy a rychle se rozhodli,” dodal šéf Splendid Films Andreas Klein. Žádný z filmů nemá ještě distributora ani v Americe.

A Willing Patriot je akční snímek o teroristech, který připravuje režisér Martin Zandvliet. V Precious Cargu uvidíme Bruce Willise jako profesionálního elitního zloděje – někdy v roce 2016.