Pink zahájila svůj koncert v maskáčích za bicími. Mnozí fanoušci ji poznali teprve, když si vyměnila místo s bubeníkem a chopila se mikrofonu.

Pink patří k nastupující generaci popových zpěvaček. Slovně sice vyzývá Madonnu, ale ve skutečnosti útočí především na post Britney Spearsové a Christiny Aguilery. Přináší rebelský postoj, který většině ostatních mladých pop hvězd chybí, nedrží se přitom výlučně jednoho stylu, což by odradilo širší masy posluchačů.

Vyrůstala v době, kdy se na scéně neobjevil nějaký nový styl a ty ostatní už měly pevnou formu. Proto jí nečiní problémy překračovat hranice mezi žánry, nenechává se jimi svazovat. Inspiruje se rockem stejně jako hip hopem nebo r´n´b. Pink letos převzala cenu Grammy jako nejlepší rocková zpěvačka.

První velký úspěch jí v roce 2001 přinesla druhá deska Missundaztood s hity Get The Party Started a Don´t Let Me Get Me, na kterou loni navázalo album Try This. To ukázalo, že vedle role přidrzlé holky z vedlejší ulice dokáže zvládat i popové písně pro dospělé publikum, které vyžadují jistotu v projevu.