„Tým Armin Only dostal dnes informaci, že pořádající agentura nehodlá finančně odškodnit majitele vstupenek za zrušenou akci a rozhodli se pro výjimečné řešení. Armin van Buuren zahraje tříhodinový set v ostravské ČEZ Aréně, a to i přesto že management Armin Only Intense nebude finančně odškodněn za vzniklé ztráty ze strany promotéra akce,“ napsal DJ ve středu večer na svých webových stránkách.

Žádné další vstupenky na akci už v prodeji nebudou a lidé, kteří mají doma lístek na Armin Only Intense, získávají na páteční Arminovo vystoupení automaticky vstup.

Podle informací Práva ale vůbec není jasné, kdo bude koncert zajišťovat jako promotér na české straně. Za organizací zrušené show stála slovenská agentura Celebration.sk. Ta už ale od pondělka k celé situaci mlčí a je velmi pravděpodobné, že se do celé věci vloží policie.

Fanoušci se prostřednictvím facebookových fór spojují, aby podali hromadné žaloby. Zatím není jasné, zda budou mít lidé nárok na vrácení vstupenek v případě, že se vystoupení v okleštěné podobě nebudou chtít zúčastnit.