Joel a Benji Maddenové jsou hlavními personami a tvůrci Good Charlotte. Jelikož si tato formace našla poměrně charakteristický zvuk a oni naopak měli chuť složit a nahrát něco v tomto ohledu trochu jiného, dali vzniknout projektu The Madden Brothers.

Nyní vyšlo jeho debutové album Greetings From California, jež už na první poslech onu změnu myšlení odhaluje. Maddenové, kteří kapelu tvoří bez podpory dalších členů, přišli s jednoduchými poprockovými písničkami. Není v nich žádný vedlejší hudební ani filozofický úmysl, jejich cílem je pobavit a nechat odpočinout.

Obal alba bratrů Maddenových.

Obal alba bratrů Maddenových

FOTO: Universal Music

Platí to bohužel stoprocentně. Greetings From California je totiž nahrávka, která je od první chvíle málo zajímavá, nikterak strhující a postupem času až příliš očekávatelná. Maddenové se rozhodli vrátit do dob svého pobytu na střední škole, kdy skládali první písničky a byli rádi, že jakž takž drží pohromadě.

Jak jinak si totiž vysvětlit bezpohlavní zvuk desky, jednoduché aranže a absenci výrazných melodií? Vůbec to nevypadá, že by američtí bratři mohli dál spokojeně existovat bez svých Good Charlotte.

Celkové hodnocení: 40 %