Jste o jeden týden blíž své debutové desce. Změnila se vaše představa o její podobě?

Nestačila se nijak změnit, navíc jsem přesvědčena o tom, jaké písničky bych chtěla zpívat. Na začátku týdne jsme se sešli s Milanem Hermanem, šéfem společnosti BMG. Po naší první rozmluvě na toto téma mám pocit, že si navzájem vyhovíme.

O čem jste spolu hovořili?

Mluvili jsme o stylu hudby, který chci dělat. Chápu tu schůzku jako velmi pozitivní. Zjistila jsem například, že na firmu chodí nabídky písniček od zahraničních skladatelů. Velice mě to těší, protože zahraniční hudba je přece jenom o něčem jiném než naše. Mám pocit, že Milan Herman pochopil, o co mi jde.

Mluvila jste o tom, že byste některé skladby ráda nazpívala v angličtině. I na tom jste se shodli?

O tom jsme ještě nemluvili, na to bylo moc brzy. Celý týden směřovala má práce k tomu, aby co nejlépe dopadly koncerty v Sazka Areně. O dalších věcech budeme mluvit po neděli.

Šárka Vaňková už prý slyšela nějaké písničky, které by pro ni připadaly v úvahu. Pouštěl vám Herman také něco?

Z té zahraniční nabídky mi pustil jednu. Moc se mi líbila. Dohodli jsme se, že mi toho pustí víc, abych se v tom zorientovala. Mám představu, že bych na desce chtěla mít i písničky, které zpívám se svou kapelou. Napsal je náš kapelník. Chci je BMG nabídnout a uvidím, jestli s tím bude souhlasit.

Celý rozhovor a recenzi na album Top 10, kteří nazpívali finalisté, přinese sobotní Právo.