Ve třičtvrtě na dvanáct je z přízemí slyšet nesmělý potlesk. To personál a ochranka vítají Anetu Langerovou, která přichází za doprovodu mluvčího TV Nova Daniela Plovajka.

Langerová si sedá za připravený stůl s mikrofony a vrhají se na ni fotografové. "Zasmějte se na mě, Anetko. Já vás sice nevidím, ale snad se smějete," vtipkují. Ona se o to pokouší také, ale nejde to lehce. Je unavená.

"Prosím první otázku," vyzve Plovajko přítomné a Anetě začíná první tisková konference, na které je středem pozornosti.

"Jaké je být českou SuperStar?" zazní první dotaz.

"Já nevím, co mám říct," odpovídá unaveně Aneta. "Je to teď v hlavě takový smíšený. Je to nádherný pocit a všem mockrát děkuju, že mě na toto místo dostali. Doufám, že je nikdy nezklamu v tom, co budu dělat. Snad se jim to bude líbit."

"Kdy jste se přestala bát a přestala jste být křečovitá?" dostává další otázku.

"Asi tak od pátého kola, kdy jsem tu soutěž začala brát s nadhledem a užívala jsem si lidí i každého koncertu," přiznává. Během své řeči je upozorněna mluvčím Novy na to, že by měla hovořit do mikrofonu. A novináři také.

"Říkala jste, že se nejvíc těšíte na to, až celý den proležíte v posteli. Máte pocit, že na to vůbec dojde?" ptá se reportér.

"Čím déle to bude trvat, tím víc se na to budu těšit. Doufám ale, že to bude co nejdřív."

Otázky padají ještě deset minut. Aneta přiznala, že na ni čeká bratr Nikola s přáteli, aby její trumf společně oslavili. Plovajko tiskovku zrychluje, ovšem obklíčení fotografů v závěru nezabrání. Dostávají dalších pět minut a pak je konec.

Aneta se vrací za svými přáteli. První tiskovku v roli hvězdy české pop music má za sebou.