V oku tornáda

Video

Upoutávka na film V oku tornáda

Během jediného dne je město Silverton zpustošeno nebývalým náporem tornád. Celé město je vydáno na milost a nemilost nevypočitatelným smrtonosným větrným smrštím a podle předpovědí má to nejhorší ještě přijít. Většina lidí hledá bezpečný úkryt, zatímco jiní utíkají k větrnému víru a sledují, jak blízko k tornádu se dostane lovec tornád.

V oku tornáda, USA 2014, akční, 90 min., režie: Steven Quale, hrají: Richard Armitage, Sarah Wayne Callies, Jeremy Sumpter a další.

 

Lucy

Video

Upoutávka na film Lucy

Lucy je typická „blbá“ blondýna, co se vždycky zamiluje do toho největšího ksindla v okolí. Ten poslední ji právě zapletl do obchodu s drogami a než se Lucy stačí rozkoukat, má v břiše zašitý balíček s extrémně silnou syntetickou drogou, kterou má propašovat. Brutalita strážců, kteří ji mají hlídat, však zapříčiní, že se zásilka roztrhne a její obsah se začne vstřebávat do Lucyiina těla a výrazně zvyšovat procento využití její mozkové kapacity…

Lucy, USA/ Francie 2014, akční sci-fi, 90 min., režie: Luc Besson, hrají: Scarlett Johanssonová, Morgan Freeman, Amr Waked, Choi Min Sik a další.

 

Kouzlo měsíčního svitu

Video

Upoutávka na film Kouzlo měsíčního svitu

Ve dvacátých letech minulého století přijíždí do Francie mladý Angličan, který chce na Azurovém pobřeží odhalit podvodníky. Do cesty se mu však připlete tajemná a krásná podvodnice, do které se "detektiv" bezhlavě zamiluje.

Kouzlo měsíčního svitu, USA 2014, komedie, 109 min., režie: Woody Allen, hrají: Emma Stoneová, Colin Firth, Marcia Gay Harden, Jacki Weaver, Hamisch Linklater a další.

 

Útěk z planety Země

Video

Upoutávka na film Útěk z planety Země

Na planetě Baab žijí zábavní modří ufoni, kteří mají i svého národního hrdinu. Je jím astronaut Scorch Supernova, expert na nebezpečné záchranné mise, u kterých mu nenápadně pomáhá jeho super inteligentní bratr Gary. Když na vesmírné stanici zachytí volání SOS z obávané Temné planety Země, Scorch neváhá ani minutu a vydá se vstříc neznámému světu v hlubinách vesmíru.

Útěk z planety Země, USA / Kanada 2013, animovaný, 89 min., režie: Callan Brunker, český dabing.