Ve filmu bude hrát třeba hollywoodská hvězda Emma Stoneová a Joaquin Phoenix, nicméně režisér dává hodně prostoru i méně známým hercům - nyní byla ohlášena účast Jamieho Blackleyho a Parker Poseyové.

Parker je herečka s dlouhou praxí, které ale často největší role v nejlepších projektech uniknou. Psalo se o ní, že měla hrát ve slavných Přátelích, nakonec roli dostala Jennifer Anistonová a stala se z ní hvězda. Parker si zahrála třeba ve Vřískotu, Zákonu přitažlivosti, Lásce přes internet nebo v dramatu Životní rychlost. Na poli komerčních trháků se celkem proslavila snímkem Superman se vrací.

Parker Poseyová

Parker Poseyová

FOTO: Profimedia.cz

Jamie Blackley je začínající britský herec, který se zatím objevoval v seriálech jako Misfits: Zmetci a Borgiové. Nedávno hrál ve filmu Sněhurka a lovec.

Francie 20. let

Zatímco na tuto novinku Woodyho Allena si ještě alespoň rok počkáme, už 7. srpna bude v Česku uvedena jeho retro-komedie Kouzlo měsíčního svitu. V ní se podíváme do Francie dvacátých let.

Děj je situován do luxusní vily na pobřeží a jazzových klubů. Stanley (Colin Firth) alias Wei Ling Soo je britský kouzelník a mistr iluzionista, který je povolán do Francie na žádost aristokratické rodiny, aby odhalil možný podvod. Sophie (Emma Stoneová) je pravděpodobná podvodnice, kterou má zkoumat. Detektiv se ale do dívky zamiluje.