Tam se již konal koncert Paula McCartneyho, ovšem podmínky nebyly zcela ideální, na což si stěžovali i někteří diváci. "Suť, kterou jsme tam nechali narychlo navézt, byla nevyhovující, byly v ní příliš velké kameny," uvedl Petr Novák z agentury Interkoncerts.

Dodal, že se také pracuje na vyčistění a úpravě kanalizace a případném odvodnění pozemku, protože po deštích v prostoru zůstávají velké kaluže vody. Snahou pořadatelů je, aby prostor byl dokončen před koncem června, neboť 29. 6 přijede do Prahy Lenny Kravitz a 1. 7. Metallica. Ti mají vystupovat právě ve Vysočanech.

Bowie bez fotbalu

Vstupenky na Davida Bowieho zůstávají v platnosti. Diváci nemusejí mít strach, že by v hale panovala tlačenice, protože zatím není vyprodána její kapacita. Počet zbylých vstupenek se ovšem snížil adekvátně k počtu míst. "V tuto chvíli je ještě dost lístků, ale zájemci by neměli nechávat nákup na poslední chvíli, neboť by se na ně nemuselo dostat," uvedl Novák.

Jedinou změnou je, že diváci nebudou moci sledovat přenos z mistrovství Evropy v kopané. "V T-mobile parku jsme byli schopni nalézt prostor pro obrazovku, kde by nerušila návštěvníky, kteří dávají přednost hudbě. Ve sportovní hale však není možné, aby se při vystoupení Tata Bojs v hale současně promítal přenos z fotbalu," vysvětlil Novák.