Prodej vstupenek na druhý SuperKoncert bude zahájen ve středu 16. od 5 hodin na všech 7000 pobočkách Sazka a.s.

Již nyní je známá dramaturgie téměř tříhodinového SuperKoncertu. Každý z deseti finalistů zazpívá dvě písně za doprovodu skupiny Paajky Paajk, která soutěžící podporovala i při soutěžních večerech. Vítězka, o níž se rozhodně v neděli mezi Anetou Langerovou a Šárkou Vaňkovou, zazpívá písně tři. Další tří písně také zazpívají společně všichni finalisté. Nebude mezi nimi chybět první společná píseň Veď mě dál.

Moderátory večera budou Laďka Něrgešová a Ondřej Brzobohatý, kteří byli i průvodci soutěžními večery. Choreografii koncertu připravuje pražská pobočka americké taneční skupiny Dance 2XS. Úvodní a závěrečnou laserovou show obstará nejvýkonnější laserové zařízení v republice.

Program začne v šest večer

Jaroslav Stanko z agentury 10:15 zdůraznil, že Sazka Arena bude otevřena už od 18:00. Apeloval, aby návštěvníci dorazili co nejdříve, aby se netvořily fronty u vchodu. "Hned po otevření začne v Sazka Areně program s moderátory rádia Evropa 2, takže ani ti, kdo přijdou dříve, se nebudou nudit. Hlavní program začne v 20 hodin. Kdyby však v tu dobu ještě všichni návštěvníci nebyli v hale, tak se na ně počká."

K tomu by však nemělo dojít: "Jednáme o tom se Sazka Arenou, aby se neopakovala situace z koncertu Yes. Budou otevřené vchody na obou stranách haly a počítáme s tím, že poslední půlhodinu odbavení zrychlíme."

Na internetu vyřadili Anetu

Anglický internetový server idolonline.org, který se věnuje soutěži,  v neděli večer na svých stránkách ještě před zahájením soutěžního klání zveřejnil, že do posledního kola postupují Sámer Issa a Šárka Vaňková. Nechal tedy vypadnout největší favoritku Anetu Langerovou.

Internetový server Novinky na to upozornil muž, který si nepřál být jmenován. Programový ředitel Novy Pavel Zuna k tomu Právu řekl, že to považuje za útok proti TV Nova.  Podle něj jde buď o informační podvrh, nebo o pokus nějakého hackera, který změnil obsah stránky, aby poškodil soutěž. Zcela přitom vyloučil možnost, že by se o postupujících dalo rozhodnout jinak než pomocí hlasování zprávami SMS.