„Vždycky jsem chtěla zpívat, ale myslím si, že ještě více jsem chtěla být slavná. Viděla jsem, že se slavnými lidmi zacházejí lépe než s ostatními. Chtěla jsem se cítit výjimečně,“ řekla devětadvacetiletá zpěvačka a dodala, že jí k tomuto pocitu dopomohla i matka.

„Máma se hezky a dobře oblékla a šla na udělování cen BAFTA nebo nějakou filmovou premiéru. Cítila jsem, že chci, aby to bylo skutečné, abych do světa celebrit patřila a necítila, že si na to jen hraju,“ vyjádřila se.

Lily Allen se narodila 2. května 1985 v Londýně. V roce 2006 vydala debutové album Alright, Still obsahující skladbu Smile, která ovládla britský singlový žebříček. Komerčně úspěšné album jí přineslo nominace na Brit Awards a Grammy.

O tři roky později spatřila světlo světa druhá studiovka It’s Not Me, It’s You, za kterou si z ceremoniálu Brit Awards zpěvačka odnesla sošku pro Nejlepší britskou sólovou interpretku. Lily Allen má na kontě i tři prestižní ceny Ivor Novello, které uděluje Britská akademie textařů, skladatelů a autorů.

Začátkem května vydala třetí studiové album Sheezus (2014).