Jak se nyní, mnoho hodin po vyřazení, cítíte?

Pocity mám smíšené. Na jednu stranu se cítím osvobozená, na druhou mě to dost vzalo.

Od čeho jste osvobozená?

Budu mít víc času na zábavu. Dosud jsem se věnovala jenom soutěži, ale už se těším, až odjedu domů, sejdu se s přáteli a pobavíme se. Jsem pořád ještě mladý člověk, takže se nemohu dočkat, až si zajdeme třeba na diskotéku. Na to nebyl absolutně čas. Pořád jsme se věnovali práci. Byla jsem ráda, když jsem v noci přišla do hotelu a šla si lehnout.

Začnete někde pracovat?

Nezačnu, já se živila hlavně zpěvem. To, že se všude psalo, že jsem servírka, bylo kvůli tomu, že jsem se jí vyučila. Dělala jsem ji ale jenom při praxi, pak už nikdy. Možná si zajedu někam na dovolenou. Zatím o tom ale konkrétně nepřemýšlím. To si nechávám na doma. Vím však jistě, že chci dál zpívat.

Všichni vaši kolegové, kteří soutěž opustili, dostali záhy nějakou nabídku. Vy také?

Několik nabídek jsem dostala, ale nebyly pro mě zajímavé. Nechtěla bych třeba účinkovat v reklamě.

Co je pro vás zajímavá nabídka?

Možnost nahrát sólovou desku. Jenže si myslím, že se mi ani tohle stoprocentně nesplní. Ráda zpívám anglicky, což, pokud vím, je u nás trochu problém. Mám představu, že by ta deska byla pro mladší i starší lidi, písničková, aby se dala poslouchat a byla trochu úspěšná. Jenže všechno dohromady mi asi nevyjde.

Dvakrát vás porotce Milan Herman peskoval za špatnou angličtinu. Jak na tom opravdu jste?

Měl pravdu, nejsem žádná angličtinářka a nikdy jsem se ji neučila. Texty v angličtině mi dělají problémy a momentálně nemám kolem sebe nikoho, kdo by mi poradil, jak se co správně vyslovuje. Vždycky to nějak zašmodrchám. Kdyby byl čas a možnost, chtěla bych se angličtině věnovat. Třeba to s tou šancí nahrát album vyjde a bylo by špatné být nepřipravená.

Jak jste se tedy chystala na zpěv anglických písniček? Je pravda, že jste texty vždy jenom odposlouchala a pak šla rovnou na plac?

Tak jsem to nikdy nedělala. Texty jsme dostali hned na začátku. Pak jsem si písničku poslechla, utvrdila jsem se, že je pro mě, sedla si nad text a učila se ho. Problém byl s výslovností, ne s tím, že bych texty odposlouchávala.

Jaký jste měla pocit ze svého nedělního výkonu poté, co jste skladbu What's Up od 4 Non Blondes odzpívala?

Myslím, že jsem podala dobrý výkon. Ta písnička je krásná, zná ji spousta lidí. 4 Non Blondes moc neznám, ale klip k písničce jsem viděla mockrát a navíc jsem ji poslouchala, když mi bylo osmnáct. Tenkrát strašně letěla. Později jsem přešla na jinou muziku, rock šel stranou, ale minulý týden mi zase přišla do cesty. Tak jsem to zkusila.

Kdy jste začala mít tušení, že vypadnete?

Úplně na rovinu: už od rána. Něco mi říkalo, že půjdu já. Od té chvíle bylo všechno jinak, nikdy jsem neměla takový zvláštní pocit, když jsem šla na pódium.

V čem byl ten pocit jiný?

Měla jsem divné tušení, něco mi chybělo. Strašně špatně se mi to vysvětluje, byla to taková úzkost. Asi fungovala intuice.

Poznala jste při vyhlášení, že to budete vy?

Když se na mě Laďka Něrgešová podívala, bylo to jasné. Ona to určitě nechtěla prozradit, ale z jejích očí jsem to vyčetla.

Vzala jste to s úsměvem. Měla jste to natrénované?

Kdepak, to asi nejde natrénovat. SuperStar beru od začátku jako soutěž, někdo vypadnout musel. Strašně jsem se držela, i když mě to uvnitř úplně svíralo. Bylo mi hrozně, ale věděla jsem, že nebudu plakat, že si to nechám na jindy.

Kdy jste se vyplakala?

Když jsem přišla do hotelu na pokoj. Bylo to v jednu v noci, zavřely se za mnou dveře, umyla jsem se, šla jsem si lehnout a bylo mi hrozně. Vybrečela jsem se a nikdo mě neviděl. Úplně v pohodě budu asi až doma.

Vaši spolusoutěžící vzali vaše vyřazení tragičtěji než vy. Co vám říkali, když jste se s nimi loučila?

My jsme spolu strašně dobře vycházeli, táhli jsme za jeden provaz. Zarazilo mě, jak moc z toho byli smutní. Nemohla jsem se na ně koukat, protože hrozilo, že se rozpláču také. Když jsme se loučili, říkali: "To není možné, jak to, žes vypadla ty, to je nespravedlivé, to přece není pravda."

Myslíte si, že jedním z důvodů vašeho vyřazení byla skutečnost, že jste Romka?

V první řadě jsem dostala nejméně hlasů. Ale co si budeme povídat, mezi námi je dost rasistů. Myslím si, že to není ten hlavní důvod, ale určitou roli to hrát mohlo.

Kdo podle vás bude českou SuperStar?

Vím, že nevyhraje ten, komu bych to nejvíc přála. Vím také, že to bude Aneta, ale přála bych to Sámerovi. Aneta si to ovšem zaslouží, protože je vynikající zpěvačka. Se Sámerem jsme velcí přátelé.

Jak můžete vědět, že to nebude Sámer?

Zase ta intuice. Do finále se dostanou Aneta a Sámer. Jestli to tak nebude, vypnu televizi a se SuperStar nadobro skončím.