Od úterý, kdy se po dnu volna všichni čtyři sešli, měli pořádně napilno. Vyrazili nejprve do barrandovských ateliérů, aby si vyzkoušeli dabing. Každému byl vybrán jeden film a jedna role.

Během nedělního přenosu se diváci budou moci přesvědčit, jak soutěžící dabing zvládli. Filmová scéna a práce na ní bude součástí medailónku, který bude předcházet soutěžnímu vystoupení. 

Savka musel změnit hlas

"Daboval jsem staříka abé Fariu, který je pár chvil před smrtí. Musel jsem hodně změnit hlas," řekl Tomáš Savka. Drobné zkušenosti v herectví už měl.

"Na gymplu jsem hrál divadlo, měli jsme tam takový ochotnický spolek. Musel jsem s tím ale skončit. Neměl jsem čas a navíc moje třída právě odmaturovala. Mě kvůli soutěži čeká maturita v září, ročník jsem ale uzavřel." 

Zkoušky od středy

Od středy se soutěžící pustili do přípravy samotného programu. Již od nedělního večera věděli, jaké skladby budou zpívat. Museli se ale přesvědčit, že jejich volba byla správná.

"Dost jsme se věnovali nacvičování pohybu, protože s námi v neděli budou na pódiu tanečníci. Strašně se na to těším, i když ta příprava byla náročná," přiznala Šárka Vaňková.

"V neděli to bude bez orchestru, doprovod bude předtočen. V týdnu jsme ještě nahrávali písničky na kompilační album ve studiu Ondřeje Soukupa. Řekl bych, že to byl jeden z nejtěžších týdnů, které jsme v soutěži zažili," podotkl Sámer Issa.