Jak se nyní, mnoho hodin po vyřazení cítíte?

Pocity mám smíšené. Na jednu stranu se cítím osvobozená, na druhou mě to dost vzalo.

Od čeho jste osvobozená?

Budu mít víc času na zábavu. Dosud jsem se věnovala jenom soutěži, ale už se těším, až odjedu domů, sejdu se s přáteli a pobavíme se. Jsem pořád ještě mladý člověk, takže se nemohu dočkat, až si zajdeme třeba na diskotéku. Na to nebyl absolutně čas. Pořád jsme se věnovali práci. Byla jsem ráda, když jsem v noci přišla na hotel a šla si lehnout.

Začnete někde pracovat?

Nezačnu, já se živila hlavně zpěvem. To, že se všude psalo, že jsem servírka, bylo kvůli tomu, že jsem se jí vyučila. Dělala jsem ji ale jenom při praxi, pak už nikdy. Možná si zajedu někam na dovolenou. Zatím o tom ale konkrétně nepřemýšlím. To si nechávám na doma. Vím však jistě, že chci dál zpívat.

Kdy jste začala mít tušení, že vypadnete?

Úplně na rovinu: už od rána. Něco mi říkalo, že půjdu já. Od té chvíle bylo všechno jinak, nikdy jsem neměla takový zvláštní pocit, když jsem šla na pódium.

V čem byl ten pocit jiný?

Měla jsem divné tušení, něco mi chybělo. Strašně špatně se mi to vysvětluje, byla to taková úzkost. Asi fungovala intuice.

Poznala jste při vyhlášení, že to budete vy?

Když se na mě Laďka Něrgešová podívala, bylo to jasné. Ona to určitě nechtěla prozradit, ale z jejích očí jsem to vyčetla.

Vzala jste to s úsměvem. Měla jste to natrénované?

Kdepak, to asi nejde natrénovat. SuperStar beru od začátku jako soutěž, někdo vypadnout musel. Strašně jsem se držela, i když mě to uvnitř úplně svíralo. Bylo mi hrozně, ale věděla jsem, že nebudu plakat, že si to nechám na jindy.

Kdy jste se vyplakala?

Když jsem přišla do hotelu na pokoj. Bylo to v jednu v noci, zavřely se za mnou dveře, umyla jsem se, šla jsem si lehnout a bylo mi hrozně. Vybrečela jsem se a nikdo mě neviděl. Úplně v pohodě budu asi až doma.

Vaši spolusoutěžící vzali vaše vyřazení tragičtěji než vy. Co vám říkali, když jste se s nimi loučila?

My jsme spolu strašně dobře vycházeli, táhli jsme za jeden provaz. Zarazilo mě, jak moc z toho byli smutní. Nemohla jsem se na ně koukat, protože hrozilo, že se rozpláču také. Když jsme se loučili, říkali: "To není možné, jak to, žes vypadla ty, to je nespravedlivé, to přece není pravda".

Myslíte si, že jedním z důvodů vašeho vyřazení byla skutečnost, že jste Romka?

V první řadě jsem dostala nejméně hlasů. Ale co si budeme povídat, mezi námi je dost rasistů. Myslím si, že to není ten hlavní důvod, ale určitou roli to hrát mohlo.

Celý rozhovor vyjde ve středečním Právu. Martina Balogová v něm uvádí, kdo podle ní vyhraje soutěž, jaká nabídka z branže by ji zaujala a prozrazuje, jak je na tom s angličtinou.