Namísto toho, aby spustil kritiku na hlavu čtyřčlenné poroty, rozhodl se dokázat své schopnosti na albu. Jmenuje se příznačně Nejsem superstar a na trh je pošle společnost Popron Music.

"Dostal jsem se do druhého kola, před odbornou porotu. Řekli mi, že jsem šoumen, ale že jsem u toho zapomněl zpívat. Měl bych prý raději hrát divadlo. Neměl jsem zrovna svůj den, moc mi to nevyšlo. Čekal jsem tam asi dvanáct hodin, a když jsem viděl, jak plačící uchazeči odcházejí, napadlo mě, že to není nic pro mě. Na porotu se nezlobím, byla to dobrá zkušenost," řekl Hranáč Právu.

Má za sebou pětiletou kariéru v divadle Semafor, spolupráci s Jiřím Suchým a Jiřím Menzlem. Jeho záběr je velmi široký, proto hodlá zaujmout jak zpěvem, tak i svým charismatem a vizuální stránkou koncertů.

Na desce Nejsem superstar je to jako ve finálových kolech soutěže Česko hledá SuperStar. Vyslechnout lze taneční písně, latinskoamerické rytmy, pop i klasický šanson. Hudbu pro album složil Tomáš Kympl, většinu textů si napsal interpret sám, pomohl mu ještě Sergey Morev.

Nejbližší dny ukáží, zda v osobě Martina Hranáče porota čirou náhodou nepřehlédla jednu pozoruhodnou budoucí pěveckou hvězdu.

"Soutěž sleduju, i když ne pravidelně. Líbí se mi všichni, každý finalista má něco do sebe. Nemůžu říct, že bych někoho favorizoval," uzavřel Hranáč.

V neděli uslyšíme rockové balady

"Škoda, že se poslední dvě kola neprohodila. Rockovou baladu bych si zazpíval rád. Z té nabídky, která byla, mě zaujala písnička od Guns N"Roses, Nothing Else Matter od Metalliky a balada od skupiny Alice," posteskl si Julian Záhorovský, založením rocker, který si ale minulý týden vylámal zuby na swingové skladbě Franka Sinatry Strangers In The Night.

Tehdy bezprostředně po nočním vyhlášení dostala zbylá finálová pětice obálku s nabídkou třiceti rockových balad, které svým vročením kráčí napříč posledními čtyřmi desetiletími. V pondělí museli dát štábu vědět, jakou si vybrali, aby se mohly začít chystat podklady.

"Autorská práva k podkladům, které jsme začali v pondělí připravovat, zajišťuje naše televize," řekl Právu mluvčí TV Nova Daniel Plovajko.

Vedle přípravy na nedělní koncert byl opět nachystán doprovodný program. Soutěžící zkusmo zpívali se živou skupinou, což diváci budou moci zhodnotit v nedělních medailonech.

Kromě toho nahráli druhou společnou písničku Hvězdy, jejíž hudbu napsal moderátor soutěže Ondřej Brzobohatý. Vyjde na kompilaci finalistů, která se na trhu objeví 21. června, den po posledním kole.