Jako první singl z albové novinky Čecháček Made, která vyjde 18. dubna, byla zveřejněna Barbína. V ní si ironický glosátor současnosti vzal na mušku plastikové  barbíny z obálek časopisů. Xindl se nyní hodlá plně přiklonit k písničkářství a alespoň na prvních koncertech během jara bude vystupovat sám s kytarou jako za svých folkových začátků.

„Být na pódiu s kapelou za zády – a koncertovat jen sám s kytarou proti sálu plnému lidí, to jsou dvě zcela jiné disciplíny, dva zcela rozdílné zážitky. I přesto, že hraní s kapelou je super a nabíjí mne energií, sólové hraní má zase navíc určité kouzlo, které hraní s kapelou nemá. Za těch sedm let, co jsem Xindlem, jsem zatím nepřišel na to, co mne baví víc, a myslím, že fanoušci se na tom také nemohou shodnout. Proto jsem dospěl ke schizofrennímu řešení – na jaře odjedu turné po malých klubech sám s kytarou a představím písně v podobě, v jaké vznikly. Na podzim se chystám nové písně představit s kapelou v podobě z desky na pěti velkých koncertech,“ vysvětlil „Čecháček“ Xindl.

Na turné hodlá navštívit šestnáct českých měst a krátce také zavítá na Slovensko. Předskokanem českého turné bude písničkářský objev Petr Lüftner, který loni přišel s internetovým hitem Ty jsi to Ústí.