Líbánky

Nová DVD

Tereza a Radim tvoří půvabný pár. Oba již prošli manželskou zkušeností a odnesli si z ní své šrámy. Tereza zklamané srdce, Radim dospívajícího syna. Jsou však odhodláni zkusit to znovu, jsou přesvědčeni, že tentokrát to vyjde. Jenže pak se na svatební hostině náhle objeví nezvaný host a vynese na světlo tajemství, která měla být zapomenuta.

Líbánky, ČR 2013, drama, 98 min., režie: Jan Hřebejk, hrají: Aňa Geislerová, Stanislav Majer, Kristýna Nováková-Fuitová, Jiří Černý, Jiří Šesták a další.

Láska na inzerát

Nová DVD

Pohledná učitelka v mateřské školce Sarah Nolanová je rozvedená, deprimovaná a bez vyhlídky na rande – až do okamžiku, kdy její podnikavá sestra umístí Sářin profil na webovou seznamku. Teď má Sarah spoustu schůzek s podivíny, fňukaly, zhýralci a slizouny - a s duchaplným stavitelem lodí Jakem.

Láska na inzerát, USA 2005, romantický, 94 min., režie: Gary David Goldberg, hrají: Diane Laneová, John Cusack, Elizabeth Perkinsová, Christopher Plummer a další.

Láska přes internet

Nová DVD

Romance o knihkupeckém magnátovi a majitelce malého dětského knihkupectví, kteří se anonymně setkají na internetu a zamilují, aniž by tušili, kdo je jejich protějšek.

Láska přes internet, USA 1998, romantická komedie, 115 min., režie: Nora Ephronová, hrají: Tom Hanks, Meg Ryanová, Katie Sagona, Greg Kinnear a další.

Láska s výstrahou

Nová DVD

Lucy Kelsonová je mladá právnička, která své dovednosti věnuje vyšším cílům. Věnuje se charitě a protestuje proti demolicím historických domů. Milionář George Wade, spolumajitel prosperující firmy zabývající se nemovitostmi, je naopak prohnilý světák. Stačí několik náhod a Lucy dostane nabídku pracovat pro George…

Láska s výstrahou, USA 2002, romantická komedie, 100 min., režie: Marc Lawrence, hrají: Sandra Bullocková, Hugh Grant, Alicia Wittová, Heather Burnsová a další.

2 zbraně

Nová DVD

Bobby Trench pracuje jako agent Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami a Michael Stigman je důstojník americké námořní rozvědky. Když selže jejich pokus o proniknutí do mexického drogového kartelu, jejich nadřízení je ponechají napospas osudu. Teď, když se je všichni snaží dostat za mříže nebo pohřbít, se mohou spoléhat pouze jeden na druhého.

2 zbraně, USA 2013, akční krimikomedie, 105 min., režie: Baltasar Kormákur, hrají: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, Edward James Olmos, James Marsden, Bill Paxton a další.