Nedělní finále mezi Švédy a Kanadou sledovalo 917 tisíc fanoušků hokeje, ovšem na sledovanosti SuperStar se to příliš neprojevilo, i když tentokrát třímiliónová hranice nepadla, Novu si vybralo 2,8 miliónů zvědavců, kteří chtěli vědět, kdo vypadne tentokrát [celý článek]. Přes dva milióny párů očí sledovaly i následující Střepiny. Komisaře Rexe na Primě upřednostnilo 831 tisíc diváků a Svědka na ČT 1 si vybralo jen 619 tisíc lidí.

Méně fanoušků - 676 tisíc - zaujal na ČT 2 sobotní semifinálový zápas mezi USA a Švédskem, přesto si jej vybralo více lidí, než se dívalo na Případ pro dva na Primě (665 tisíc). Největší zájem vzbudily Dobroty, dívalo se na 1,75 miliónu lidí, když 809 tisíc lidí sledovalo zábavný pořad ČT 1 Jsou hvězdy, které nehasnou. Film Erin Brockovich přilákal k Nově obraz 1,37 miliónu diváků.

Pátek byl na mistrovství volný den, a tak největší zájem již tradičně vzbudila soutěž Chcete být milionářem? na Nově, na kterou se dívalo půldruhého miliónu lidí, o dvě stě tisíc méně sledovalo následující DO-RE-MI. Lavinu na Primě si vybralo 966 tisíc párů očí. Poklesl zájem o Arabelu na ČT 1 z obvyklého miliónu na 707 tisíc, o 170 tisíc víc diváků dokonce měl následující film Praštěná holka.