Pro potřeby příštího alba skotské zpěvačky Susan Boyleové, jež v roce 2009 ohromila v televizní soutěži Britain’s Got Talent, vznikne duet, který nazpívá s již zesnulým americkým zpěvákem Elvisem Presleym. Připomeňme, že skonal v srpnu roku 1977.

Boyleová a její tvůrčí tým totiž využijí oněch zmiňovaných možnosti současných technologií a nahrají koledu Oh Come All Ye Faithful, ve které budou vokály Presleyho. Využity k tomu budou archivní nahrávky z roku 1977, které po sobě „Král rock’n’rollu“ zanechal.

Americký zpěvák Elvis Presley.

Americký zpěvák Elvis Presley

FOTO: Sony Music

Duet posléze vyjde na desce Home For Christmas, která by se měla na trhu objevit 25. listopadu. Susan Boyleová se nechala slyšet, že to bude další sen, který se jí v jejím životě splní.

„Když jsem vyrůstala, poslouchala jsem Elvise a zpívala si s ním. Udělat takové unikátní spojení ve vánoční písni je opravdu úžasné. Nikdy jsem si nemyslela, že to bude možné. Píseň je pro mého otce a také pro Elvise,“ vyjádřila se zpěvačka.

Připomeňme, že Boyleová dosud vydala čtyři studiová alba. Od roku 2009, kdy se její hvězda na hudební scéně objevila, tedy vydala každý rok jedno. Letos v této tradice bude pokračovat.