Devět soutěžících ve druhém finálovém kole zpívalo písničku, která byla hitem v roce jejich narození. Poláček zazpíval Summer Of 69 od Bryana Adamse z roku 1984. "Bylo to pěkně zazpívané, ale trochu podvod na voliče. Bryan Adams a Bon Jovi jsou v podstatě totéž," řekl na jeho adresu bezprostředně po vystoupení porotce Ondřej Hejma.

Jeho kolegyně Gábina Osvaldová si výkon pochvalovala: "Na tom kanapíčku to se mnou pěkně zavrtělo." Ondřej Soukup ale kontroval: "Se mnou to zase tolik nevrtělo." Čtvrtý porotce Milan Herman všechno shrnul: "Je to Poláček, a Poláček takhle zpívá."

 "Ostatním přeji, ať jim to dobře zpívá a hodně štěstí," rozloučil se Poláček se soutěží. Poté mu vyprodaná hala Na Brumlovce v Praze, odkud se přímý televizní přenos vysílal, vestoje aplaudovala.

Příště bude muzikálová neděle

Kdyby o tom, kdo ze soutěže vypadne, měla rozhodnout porota, Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup by vyřadili Juliana Záhorovského, Ondřej Hejma Šárku Vaňkovou a Milan Herman Stanislava Dolínka.

Petr Poláček je druhým vyřazeným finalistou soutěže. Minulý týden dostala od diváků nejméně hlasů Veronika Zaňková z Lična. Za týden budou soutěžící zpívat písničky z muzikálů.