Turné, které čítá dvaatřicet zastávek, začne 14. září ve Světlově. V Praze se zastaví první říjnový den. Po sérii dalších koncertů u nás se odebere na Slovensko, aby se jeho program do Čech vrátil zase na konci října.

„Koncertování mě naplňuje a dodává mi energii. Na turné Hlasy s kapelou Fragile se velmi těším, protože Braňo Kostka je skvělý kapelník. Drží tempo a báječně ovládá beatbox. Podle mě budou mít mnozí lidé při koncertu pocit, že slyší automatického bubeníka, protože Braňo je opravdu výborný,“ chválí Müller šéfa skupiny Fragile, se kterou celé turné připravuje.

Richard Müller a Hlasy

Richard Müller a Hlasy

FOTO: Jakub Klimo

Fragile tvoří zpěváci Braňo Kostka, Soňa Norisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Jana Golisová, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík. S Müllerem už několik týdnů tráví ve studiu, aby připravili speciální verze jeho hitů.

„S Fragile fungujeme devět let a koncertujeme rádi. Snažíme se jít za každým fanouškem. Každá nová skladba v repertoáru nás velice těší, je to pro nás obrovská vzpruha. Takže v situaci, kdy bude koncert tvořen jen z pro nás nových skladeb, navíc hitů Richarda Müllera, se máme na co těšit,“ řekl Braňo Kostka.