Dnes jednapadesátiletá Seminolová požádala 8. prosince 1980 Lennona o autogram. Ten jí namaloval malý autoportrét s věnováním For Ribeah Love John. Podepsala se na něj i Lennonova žena Yoko Ono. O necelou půlhodinu později bývalého člena Beatles zastřelil Mark Chapman.

Seminolová chce kresbu podat, protože hurikán loni poškodil útulek pro přestárlé koně v Chesapeaku, který provozuje: "Nechci vydělávat na Johnově smrti, ale, on byl milovníkem přírody a myslím, že by chtěl, abych ji (kresbu) prodala kvůli koním." 

"Podobných kreseb udělal Lennon možná tisíce, tato je však výjimečná tím, že je zřejmě tím posledním, co kdy v životě dal na papír," říká organizátor internetové aukce Gary Zimet.

Do té doby se věřilo, že posledním podpisem bývalého člena Beatles je ten, o nějž ho požádal šest hodin před smrtí jeho budoucí vrah Mark Chapman. Lennon mu podepsal obal alba svého posledního alba Double Fanatsy. I tuto relikvii v nejbližší době nabídne web  www.momentsintime.com do prodeje. Obal, kde se kromě podpisu nachází i otisky prstů vraha, které posloužily k jeho usvědčení, se už jednou v aukci prodal právě na momentsintime. V roce 1999 si ho koupil neznámý fanoušek.