"Celý život se odehrává post coitum," říká ve filmu jeho hlavní hvězda Franco Nero na adresu dvaceti setkání postav filmu, kteří ve dvaceti obrazech navzájem zažívají sex a po něm onen stav zvláštního rozpoložení, kdy se člověk směje věcem, pro které by před chvílí vraždil.

"Jsem vždycky tím, kdo před premiérou svůj film nejvíc pomlouvá a odrazuje od něj své přátele. Ale to je jen tím, že už ho v tuto chvíli tak dokonale znám," řekl o svém novém filmu na čtvrteční tiskové konferenci Jakubisko.

Společně s producentkou Deanou Jakubiskovou-Horváthovou a herci Mahulenou Bočanovou, Lucií Vondráčkovou, Richardem Krajčem, Sandrou Pogodovou a dalšími představili zatím jen film o filmu.

"Snažil jsem se být v erotických scénách profesionálem, ale přece jen jsem se trochu styděl, když ke mně režisér Jakubisko přišel a napomenul mne slovy: Trtkáš jako králík, musíš pomaleji, takhle by nebylo na plátně nic vidět," zavzpomínal na nezvyklé natáčení Krajčo, jinak frontman skupiny Kryštof. Spolu s ostatními herci také přiznal, že si často pomáhali humorem.