Dva muži afro-amerického původu, Nathaniel Claybrooks a Christopher Johnson, zažalovali podle serveru The Hollywood Reporter televizní pořad, protože v něm nikdy nebyl ani jeden soutěžící, který by měl jinou než bílou kůži. Zákon byl podle nich porušen, neboť zakazuje odmítnout smlouvu s někým kvůli rase.

Soudce to ale zamítnul, protože casting do TV pořadu nebo filmu není normální smlouva. "Druhá strana přesvědčivě argumentovala tím, že casting je nutnou součástí tvůrčího obsahu jakéhokoliv zábavného pořadu... žalobci se snaží uměle vrazit klín mezi castingová rozhodnutí a konečný produkt, jenž je neoddiskutovatelně chráněn prvním dodatkem," uvedl.

"Casting a výsledný zábavný pořad jsou neoddělitelné a musí být chráněny, aby byla zajištěna svoboda projevu producentů."

Společnost Warner Bros. rozhodnutí vítá. "Cítili jsme od začátku, že případ je úplně bezpředmětný, a jsme potěšeni, že soud rozhodnul v náš prospěch."

Claybrooks a Johnson, kteří se marně snažili do pořadu dostat, tvrdí, že případ jen zdůrazňuje značné bariéry, kterým lidé jiných ras neustále čelí v médiích i jinde. Ještě stále se mohou odvolat.