"Tohle je věc, o které mě už fakt nebaví mluvit,“ řekl otrávený kytarista Slash časopisu Rolling Stone, „pořád se mě ptají, co se tam stane, a vědí o tom tolik jako já. Cítím se přímo povinen tam jít a rád bych si i zahrál, ale to se prostě nestane z mnoha důvodů.“

Slash, basista Duff McKagan a bubeník Steven Adler prohlásili, že do Clevelandu na ceremonii pojedou, kytarista Izzy Stradlin a zpěvák Axl Rose to nepotvrdili. Přítomnost Slashe prý bude pro Axla nepřijatelná.

Slash říká, že ho bývalý kolega nenávidí, ale není to vzájemné. "Je to kvůli hodně věcem, já vlastně ani nevím. Vůbec spolu nekomunikujeme. Mluvím s Duffem a Stevenem, ale když dojde na starou sestavu Guns N' Roses, není nikdo, kdo by to rozhodnul.“

Mezitím obnovil vztahy se svou druhou skupinou Velvet Revolver a frontmanem Scottem Weilandem, dokonce spolu jednou vystoupili naživo. Stále však hledají nového stálého zpěváka, pořádají s Duffem McKaganem konkurzy a nedaří se jim nalézt ideálního kandidáta.

I proto Slash vydává sólo desku Apocalyptic Love, která se dostane na pulty 22. května. Zpívá na ní Myles Kennedy. Slashe zaujal tím, že v roce 2008 zkoušel s Led Zeppelin na turné, které se nikdy neuskutečnilo. „Říkal jsem si, ten chlap musí být sakra dobrej, když mu zavolá Jimmy Page!“ Letos spolu vyjedou na turné po Americe.

Vy nejste Guns N' Roses!

Vody rozvířil i bubeník Steven Adler, minulý týden prohlásil, že Axl Rose nemá používat název Guns N' Roses a novou sestavu nazval „Axlem a jeho nádeníky“. Později se ale omluvil, prý šlo o výbuch emocí.

„Je těžké vidět svou bejvalku v posteli s někým jiným. Stvořili jsme jeden z nejprodávanějších debutů všech dob a není žádné tajemství, že bych chtěl dokončit, co jsme začali před pětadvaceti lety a zahrát si dohromady v Rockové síni slávy."