Turné slibuje výjimečnou audiovizuální podívanou, doplněnou nekompromisním zvukem, skvělým světelným parkem a pyrotechnikou. Fanoušci se mohou těšit na hity jako Sbírka zvadlejch růží, Lži, sex & prachy, Andělé, Tak mi to teda nandey a podobně. Navíc zahrají nové pecky z posledního alba Letíme na Wenuši.

Kapela nepodcenila přípravy, poveze si s sebou čtyři třináctimetrové návěsy a počet obslužného personálu se vyšplhal na 25 osob. Jedním ze stěžejních prvků turné by měly být videoprojekce, které se pečlivě připravují už od konce minulého roku. Každý song má svou originální audiovizuální podobu. Kapela pravidelně zkouší, aby turné bylo perfektní a dostatečně sebejisté.

Vystupují jako čtyřčlenná kapela

Vstupenky mají jednotnou cenu 350 Kč. Nerozlišuje se místo na stání a sezení, platí pravidlo: kdo dřív přijde, sedí, kdo dřív přijde, stojí (má-li o to zájem) třeba až těsně u pódia. Vstupenky se dají zakoupit v síti TicketPortal a v obvyklých předprodejích.

Skupina Wanastowi Vjecy vystupuje jako čtyřčlenná kapela, už se nejedná o „studiový“ projekt dvou členů. Na podzim roku 2010 opustil kapelu zakládající člen P. B. CH. a vrátily se dvě postavy z pro WV asi nejlepšího období počátku 90. let, Štěpán Smetáček a Radek Havlíček, kteří doplnili Roberta Kodyma a Tomáše Varteckého.