Müllera si tak užijí ve Žďáru nad Sázavou, Ústí nad Labem, Táboře, Kolíně, Ostravě, Kroměříži nebo v Kladně a samozřejmě v Praze (Divadlo Kalich).

Zpěvák koncipoval koncerty jako dvouhodinovou přehlídku Best of, takže je na co se těšit. Bárta přispěje interpretací Raye Charlese (Don't Let The Sun Catch Your Crying) a přidá se i v hitech Už asi nie si nebo Tlaková níž.

Po schodoch, po schodoch...

Richard Müller hraje již od 80. let inteligentní populární hudbu s velkým důrazem na texty a svérázný rockově-šansonový pěvecký projev. Jeho nahrávky Po schodoch, Štěstí je krásná věc či Baroko už patří do zlatého fondu.

Müller se narodil v roce 1961. Počátkem 80. let pracoval jako hudební novinář a studoval Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. První písničku Rádio nahrál se skupinou Burčiak. Byl také členem legendární skupiny Elán. S vlastní skupinou Banket vydal album Bioelektrovízia (Po schodoch). Další alba se jmenovala Druhá doba?! a Vpred?. Pak Müller nastartoval velmi úspěšnou sólovou dráhu.

Jeho popularita v ČR byla tak velká, že postupně začal zpívat i česky. V devadesátých letech vydal např. desky Neuč vtáka lietať, 33, L.S.D., Nočná optika a Koniec sveta. V roce 2000 vyšlo album s texty Michala Horáčka - Richard Müller a hosté a o rok později 01. S americkými muzikanty natočil neméně úspěšný Monogamný vzťah a poté třeba album 44.

Vstupenky jsou v prodeji v distribuční síti Ticketportal a na pokladnách daných divadel či kulturních domů. Více na www.muller.sk.