Podle Michaela G. Wilsona bude mít bondovka s názvem Skyfall kouzelnou atmosféru šedesátých let. "Režisér Sam Mendes a Daniel Craig to chtějí vrátit do atmosféry šedesátých let, bude to víc jako Sean Connery," řekl časopisu People.

Tohle fanoušci chtějí

"Já myslím, že tohle fanoušci chtějí," dodal a rozhodně se nemýlil. Po tom diváci skutečně volají už pár let. Navzdory tomu, co tvrdili režiséři posledních dvou dílů, nikdo není moc zvědavý na neporazitelného agenta, který se bere vážně a psychicky se hroutí. Děj bondovek vždy byl čistá zábava a pokusy o realistickou psychologii jsou v tomto zcela nerealistickém žánru k smíchu.

Agent Jejího veličenstva James Bond 007 s právem zabíjet vyráží do akce v novém filmu Die Another Day.

Agent Jejího veličenstva James Bond 007 (Pierce Brosnan)

FOTO: jamesbond.com

"Je kolem toho taková kouzelná goldfingerovská aura, nemůžu se dočkat, až to lidi uvidí, protože věřím, že natáčíme velmi zvláštní bondovku," uzavřel Wilson a s tím, že na premiéru Skyfallu a na oslavu výročí 50 let s bondovkami by mohli přijít kromě Craiga všichni slavní agenti - Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton a Pierce Brosnan.

Dostat všech šest na jedno místo bude ale pekelný úkol. Connerymu je 81 let, už dlouho netočil a je to podle zahraničních médií velmi nevrlý starý muž. Lazenbymu je 71 a ještě stále hraje a dobrému zdraví se těší také 84letý Roger Moore.

Skyfall bude mít mezinárodní premiéru 26. října 2012.